Zateplení PIR panely

Nízká hmotnost

Panely se svou objemovou hmotností 30 kg/m3 jsou jedním z nejlehčích izolačních materiálů používaných ve stavebnictví. Nízká hmotnost rovná se snadná manipulace a minimální zatížení stavebních konstrukcí.

Snadná montáž

Panely se montují z vnější strany nosné konstrukce na bednění, případně i bez bednění. Kotví se pomocí systémových šroubů přímo do nosné konstrukce. Snadno se dělí ruční pilkou a po montáži jsou pochůzí. Montáž je snadná, rychlá a panely bezprostředně po montáži chrání vnitřní prostor stavby před vnikáním srážkové vody.

Bez tepelných mostů

Panely jsou kladeny v nepřerušované vrstvě nad nosnou konstrukcí a jsou opatřeny drážkou, což významným způsobem eliminuje vznik tepelných mostů.

Životnost a funkčnost

Použitý materiál je zárukou efektivního dlouhodobého fungování tepelné izolace bez rizika zhoršování tepelněnechnických parametrů. Materiál nesublimuje, ani nehrozí jeho degradace vlivem vyfoukání jeho částí.

Design a prostor

Způsob zateplení nad nosnou konstrukcí střechy umožňuje v interiéru přiznání dřevěných prvků krovu. Tím je dán prostor pro zajímavé architektonické řešení podkroví, jehož světlá výška navíc není snížená. Užití izolačních panelů IZOPIR Vám dává větší prostor pro život i pro uplatnění Vašich představ o moderním bydlení.

Kontakt

Jakub Čihák - 733 180 393
Tomáš Žurovec - 735 939 096
info@strechyefem.cz

Fakturační údaje

STŘECHY eFeM s.r.o.
IČO: 17132258
DIČ: CZ17132258
Adresa: Staříčská 78, Chlebovice